Kljub posebnim okoliščinam so se tudi v letošnjem šolskem letu 2019/20 dijaki naše šole udeležili Audax natečaja za dijake in študente. Dijaki so se lahko pomerili v treh različnih kategorijah (Creo U- 50, Creo Projekt in Creo izziv). Naši dijaki so se v letošnjem šolskem letu prijavili v dve tekmovalni kategoriji (U-50 in Creo Projekt). Letošnjega natečaja so se udeležili štirje dijaki 4.H oddelka in en dijak 4.M oddelka kateri je s svojim prispevkom postal zmagovalec tekmovalne kategorije Creo Projekt. Izmed vseh prejetih prispevkov je ocenjevalna komisija izbrala 15 najboljših.

Nagrajenci iz naše šole so:

V KATEGORIJI CREO U-50:
Mladi up:

Naslov naloge: Vetrna turbina
Avtor: Patrik Lautar
Mentor: Alš Harmel
V KATEGORIJI CREO PROJEKT:
Zmagovalec kategorije:
Naslov naloge: Tehnološka zasnova in konstruiranje orodja za brizganje
Avtor: Žiga Ronzullo
Mentor: Rok Majdič

Mladi upi: